Він з перших днів повномасштабного вторгненням добровольцем вступив до лав ЗСУ.
Спершу лейтенант військову службу проходив у роті охорони при Жмеринському РТЦК та СП, надалі у військовій частині «Вінницькі янголи», був командиром взводу 21 бригади ОШБ.
У боях на Лиманському напрямку отримав надскладні поранення, стан здоров’я не дозволив йому продовжити військову службу.
Після звільнення із ЗСУ у серпні 2024 року Іван повернувся на попереднє місце роботи.
У присутності колективу мала велику відповідальність вручити йому орден «За мужність» ІІІ ступеню, яким його нагороджено згідно Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Разом із керівником підприємства Думанським Олегом Анатолійовичем, подякували мужньому молодому чоловікові за пройдений шлях.
Зі скорботою згадали членів колективу, які віддали життя за волю та незалежність своєї країни, стримуючи ворога.
Руслан Байбарза, Сергій Крисько, Павло Столяров… Дякуємо Вам, Герої, за Україну!
Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна, начальник Жмеринської районної військової адміністрації
Усі разом тримаємо стрій на перемогу України![]()
Разом із
@Наталія Яковець
@Думанський Олег