Розпорядження Жмеринської районної державної адміністрації за 2022 рік

 1. Про утворення комісії для проведення загальної перевірки наявності секретних документів, справ та інших матеріальних носіїв секретної інформації в районній державній адміністрації за період 2021 року (Завантажити)
 2. Про внесення змін в розпорядження голови райдержадміністрації від 08.11.2021 року №249 “Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовних дільниць Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в січні-березні 2022 року” (Завантажити)
 3. Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2022 року (Завантажити)
 4. Про затвердження Порядку ведення претензійно-позовної роботи в Жмеринській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах (Завантажити)
 5. Про визначення відповідальної особи (Завантажити)
 6. Про заходи щодо створення позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій (Завантажити)
 7. Про надання доступу до секретних мобілізаційних документів в районної державної адміністрації
 8. Про надання доступу до державної таємниці Корнійчуку Євгенію Ігоровичу (Завантажити)
 9. Про внесення змін в розпорядження голови райдержадміністрації від 08.11.2021 року №249 “Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовних дільниць Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в січні-березні 2022 року (Завантажити)
 10. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Жмеринської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік (Завантажити)
 11. Про внесення змін до розпорядження голови Жмеринської районної державної адміністрації від 22 липня 2016 року № 223 “Про створення комісії з питань призначення ( відновлення ) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” (Завантажити)
 12. Про створення комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за надежність для отримання жилі приміщення для деяких кетегорій осіб, а також членів іх сімей (Завантажити)
 13. Про план роботи районної державної адміністрації на лютий 2022 року (Завантажити)
 14. Про науково-технічне опрацювання та передачу на державне зберігання архівних документів у 2022 році (Завантажити)
 15. Про стан військового обліку на території Жмеринського району у 2021 році та завдання на 2022 рік (Завантажити)
 16. Про внесення змін до персонального складу Громадської ради при Жмеринській районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Жмеринської районної державної адміністрації від 26 серпня 2021 року №193. (Завантажити)
 17. Про внесення змін до кошторису видатків загального фонду державного бюджету (Завантажити)
 18. Про внесення змін до місцевого бюджету Жмеринського району на 2022 рік (Завантажити)
 19. Про внесення змін до місцевого бюджету Жмеринського району на 2022 рік (Завантажити)
 20. Про закріплення легкового автомобіля (Завантажити)
 21. Про внесення змін в розпорядження голови райдержадміністрації від 08.11.2021 року №249 “Про проведення приписки громадян 2005 року народження до призовних дільниць Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в січні-березні 2022 року (Завантажити)
 22. Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2022 рік (Завантажити)
 23. Про затвердження Порядку організації та здійснення заходів фінансового контролю згідно із Законом України “Про запобігання корупції” в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації (Завантажити)
 24. Про покладання індивідуальної матеріальної відповідальності за збереження матеріальних цінностей районної державної адміністрації (Завантажити)
 25. Про організацію роботи районної державної адміністрації в умовах особливого періоду (Завантажити)
 26. Про переведення Жмеринської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в умовах особливого періоду (Завантажити)
 27. Про функціонування Жмеринської районної військової адміністрації (Завантажити)