З нагоди Дня Національної поліції України сьогодні відбулося нагородження кращих поліцейських Вінниччини

З нагоди Дня Національної поліції України сьогодні відбулося нагородження кращих поліцейських Вінниччини

04.07.2024, 14:17

В урочистих заходах взяли участь заступник начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик, Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Пархоменко, Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам`ять поліцейських, що загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Від  учасників зібрання здійснили делеговане покладання до пам’ятника загиблим правоохоронцям.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Пархоменко привітав особовий склад Управління із професійним  святом і вручив нагороди кращим поліцейським області.

Звертаючись до поліцейських від імені обласної військової адміністрації, Олександр Піщик привітав присутніх з 9 річницею створення Національної поліції України.

«За ці роки ви показали принципово ефективну роботу в боротьбі зі злочинністю, забезпечуючи безпеку та правопорядок для кожного громадянина,- зазначив заступник  Начальника ОВА.- Найбільша подяка за щоденну роботу – це щирі посмішки людей, довіра й повага до всіх поліцейських. Ви пліч-о-пліч з Силами Оборони, даєте відсіч окупантам і женете ворога з нашої землі».

Олександр Піщик побажав щоб з кожного чергування, з кожного бойового виходу усі поверталися живі здорові до своїх сімей.

Долучившись до привітань, Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував правоохоронцям за щоденну кропітку працю в умовах війни, а особливо –  за продовження спільного з громадами області проєку «Поліцейський офіцер громади».

Олександр Піщик та Вячеслав Соколовий відзначили кращих працівників поліції Вінниччини Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради та грошовими винагородами.

Співробітників Нацполіції  також привітав головний секретар Священного Синоду Православної церкви України Митрополит  Вінницький і Барський  Симеон, побажавши в подальшому від Бога великих милостей і багатих щедрот: «Всі ми молимося, щоб якнайшвидше наступила велика  Перемога над російським агресором, і ми зажили в справедливому мирі і спокої».

Залишити відповідь