Триває прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році

Триває прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році

01.07.2024, 12:36

Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році.

Пріоритети конкурсу 2024 року:

  • підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти України, допомогу молоді, яка постраждала від агресії проти України, зокрема через волонтерство;
  • зміцнення зв’язків та обмін досвідом між громадськими організаціями України та Литви з метою формування активної громадянської позиції молоді;
  • співпраця між молоддю та місцевими громадами задля інтеграції молоді в суспільне життя громади;
  • обмін професійним досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями з метою зміцнення психічного здоров’я молоді.
  • Заявки в рамках конкурсу можуть подавати неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема: інститути громадянського суспільства; заклади освіти; комунальні установи, які працюють з молоддю.

Подання документів на участь у конкурсі  здійснюється в електронній формі засобами електронної системи для реалізації сервісу «Конкурс проектів міжнародних молодіжних обмінів» за посиланням до 7 липня 2024 року включно.

Детальна Інструкція стосовно користування Системою за посиланням.

Рішення про переможців конкурсу буде прийнято Комітетом Ради обмінів молоддю України та Литви до 20 серпня 2024 року та оприлюднено в Системі. Склад Української частини Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2022 року № 915 (зі змінами).

Організації-переможці реалізують проєкти до 30 листопада 2024 року.

Додаткову  інформацію можна отримати за телефоном (044) 246-62-36 у відділі підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань управління молодіжної політики або e-mail: molorg@ukr.net.

Поділитись:

Залишити відповідь