Разом ми сильні, бо – українці. З Днем Конституції! – Наталя Заболотна

Разом ми сильні, бо – українці. З Днем Конституції! – Наталя Заболотна

Сьогодні ми відзначаємо 28-му річницю з дня прийняття Конституції України.

«Жоден українець більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життями. Наша Україна. Суверенна. Незалежна. Демократична. Правова. Була, є і буде», – наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна зауважила, що норми, прописані у Конституції, є одними із найдемократичніших у світі.

«Жити. Працювати. Навчатися. Розвиватися. Створювати сімʼю. Розпоряджатися власною долею. Ми можемо усе, бо є вільними людьми. Уже 10 років ми стоїмо на захисті рідної землі. І ми будемо робити це стільки, скільки знадобиться – до перемоги над ворогом. Це наш обов’язок!» – зазначила Наталя Заболотна.

Також Перший заступник Начальника ОВА подякувала кожному захисникові та кожній захисниці, усім, хто віддано працює на своєму місці.

«Це ознака того, що наша країна жива. І буде жити! Разом ми сильні, бо – українці. З Днем Конституції!» – наголосила Наталя Заболотна.

Залишити відповідь