На Вінниччині відкрили Центр денного догляду з Майстернею зайнятості для людей з інвалідністю

На Вінниччині відкрили Центр денного догляду з Майстернею зайнятості для людей з інвалідністю

27.06.2024, 10:21

У Вапнярській територіальній громаді відбулося відкриття Центру денного догляду з Майстернею зайнятості для людей з інвалідністю.

Захід здійснили в рамках грантового проєкту «Центр денного догляду», який реалізується міжнародною гуманітарною організацією ACTED за фінансової підтримки Région Bourgogne Franche-Comté в межах програми «Забезпечення розширення економічних прав і можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED).

Як повідомила директорка Департаменту соціальної і молодіжної політики обласної військової адміністрації Світлана Ярмоленко, протягом п’яти місяців Асоціація «Відкриті серця» за кошти гранту провела ремонтні роботи  в частині власних приміщень площею 115,8 кв. м.

Там забезпечено безбар’єрне середовище. Спільними зусиллями обладнано навчальну кухню, свічкову майстерню, простір для миловаріння, майстерню для роботи з тканиною, туалетні кімнати, роздягальню.

«Після відкриття Центру проєкт ще буде тривати 10 місяців, надаючи послуги денного догляду та соціально-трудової адаптації мешканцям Вапнярської територіальної громади, котрі мають інвалідність і потребують сторонньої допомоги». – зазначила посадовиця.

Додамо, що Асоціація буде масштабувати результати проєкту, аби активізувати громади щодо створення соціальних послуг на місцях.

Залишити відповідь