Комісія з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей – чергове засідання.

Комісія з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей – чергове засідання.

У 2024 році системно проводяться засідання комісії, яка вирішує питання про призначення грошової компенсації для придбання житла за кошти державного бюджету.

Питання справедливих підходів до формування черги пільгових категорій населення на отримання фінансової компенсації з держбюджету – на особистому контролі Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Правом отримати компенсацію можуть скористатися:

✅ особи з інвалідністю I-II групи, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності;

✅ особи з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних із перебуванням у цих державах;

✅ внутрішньо переміщені особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь, і є учасниками бойових дій або визнані особами з інвалідністю внаслідок війни III групи;

✅ особи з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;

✅ члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

У ході чергового засіданння членами комісії розглядаються звернення осіб вказаних категорій.

За результатами розгляду заяв та наданих документів, комісією прийняті позитивні рішення про призначення грошової компенсації заявникам відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Розрахунок розміру грошових компенсацій, проводиться з урахуванням опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла по Вінницькій області та яка визначається Мінінфраструктури відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого наказом Держбуду від 27 вересня 2005 р. № 174.

Робимо все можливе, щоб в період воєнного стану створити належні умови у сфері соціального захисту, віримо, і надалі, що за підтримки держави, всі Герої України та члени їх сімей, на долю яких випало чимало випробувань, отримають житло, та будуть впевненіше почувати себе і будувати плани на майбутнє. Працюємо далі задля наближення нашої Перемоги!

#Жмеринська_районна_військова_адміністрація

Євгеній Дубовий

Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації

@Твердохліб Діана

Залишити відповідь