Оголошення про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Жмеринській РВА

Оголошення про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Жмеринській РВА

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.08.2023 «Про затвердження Примірного положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» ( зі змінами внесеними згідно постановою КМУ  від 01.12.2023 року № 1260) районна військова адміністрація формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при районній військовій адміністрації.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при районній військовій адміністрації (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Склад Ради утворюється у кількості не більше 30 осіб. Чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить не більше однієї третини осіб. Чисельність внутрішньо переміщених осіб становить не менше ніж 50 відсотків кількісного складу членів Ради.

До складу Ради, утвореної при місцевій державній адміністрації (військовій адміністрації), входять за посадою працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, охорони здоров’я, освіти і науки, житлово-комунального господарства, економічного розвитку.

До складу Ради входять внутрішньо переміщені особи, яким виповнилось 18 років, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду, в тому числі що є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

До складу Ради входять по одному представнику від громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.

Персональний склад Ради затверджується наказом начальника начальника Жмеринської районної військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до Жмеринської районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань, благодійними організаціями документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяви у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати, а також інформація про входження до складу інших консультативно-дорадчих органів, відсутність конфлікту інтересів;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, сформованої засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання чи благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника з інформацією про діяльність організації щодо забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб і реалізації проектів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.

Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в електронній формі на електронну адресу управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації     0514gmerinka.rupszn@ukr.net

Документи у паперовому вигляді можна подати до управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації за адресою: 23100, м. Жмеринка, вул. Центральна 7, 1-й поверх, каб. № 1.

Пропозиції приймаються з 06 червня 2024 року по 21 червня 2024 року включно.

За додатковою інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації на вищевказану електронну адресу або за тел. +380-97-4000-153.

Залишити відповідь