Вічна пам’ять загиблим янголятам!

Вічна пам’ять загиблим янголятам!

Саме сьогодні у день всеукраїнської акції «Голоси дітей» на деревцятах з’являються маленькі дзвіночки.

Вони символізують тихий крик маленьких українців, котрі загинули від рук російських окупантів. 😭

Передзвін цих дзвіночків лунає по всій країні, нагадуючи нам про жахливі злочини, скоєні ворогами проти українських дітей.

Співчуваючи батькам, які втратили найдорожче, — своїх дітей, ми зобов’язані дати клятву зробити усе в ім’я Перемоги.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 1 червня 2021 року, 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

Починаючи з 2014 року через військову агресію росії наші діти перебувають в постійній небезпеці, відчувають страх, отримують травми, поранення, втрачають здоров’я і життя.

Першою леді Оленою Зеленською 4 червня 2022 року було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, з дня повномасштабного вторгнення, внаслıдок збройної агресıї росıї загинуло 550 дıтей, 1394 дıтей отримали поранення, понад 2 тисячі зникли безвıсти, більше 19 тисяч примусово депортованı на територıю агресора та їх подальша доля невідома. Це не просто цифри, це наші українські діти, які зростали,виховувались, грали,стрибали, та в один момент їх життя обірвалось.

Працівники Жмеринської районної військової адміністрації вшанували пам’ять маленьких українців та долучились до Всеукраїнської акції “Голоси дітей”.

@Жмеринська районна військова адміністрація

Залишити відповідь