Питання виплат державних допомог пільговим категоріям населення

Питання виплат державних допомог пільговим категоріям населення

133,34 млн. грн. різних видів соціальних допомог та грошових компенсацій для 10950 осіб району нараховано та виплачено з Державного бюджету за січень-травень 2024 року фахівцями управління соціального захисту населення Жмеринської районної військової адміністрації.

Із вказаного – за травень 25,4 млн. грн., в тому числі:

– 1094 особи отримали 5,5 млн. грн. державної соціальної допомоги як малозабезпечені сім’ї,

– 3004 особи отримали допомогу як такі що потрапили в складні життєві обставини, сума таких видатків склала 8,2 млн. грн.,

– також 3228 сімей отримали 6,62млн. грн. допомоги, це багатодітні сім’ї, прийомні сім’ї та будинки сімейного типу, допомога дітям, які перебувають під опікою та піклуванням, при народженні дитини тощо.

– 2921 ВПО виплачено 4,4 млн. грн. допомоги на проживання.

Питання виплат державних допомог пільговим категоріям населення перебуває на особистому контролі начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА .

Про роботу управління соціального зазисту населення Жмеринської районної військової адміністрації доповіла начальник управління Наталя Гаврилюк. Вона вказала. що усі платежі надходять до населення вчасно.

Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації

Євгеній Корнійчук

Гуменюк Віра

Залишити відповідь