Спортсменки з Вінниччини – призерки Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Virtuoz cup – 2024»

Спортсменки з Вінниччини – призерки Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Virtuoz cup – 2024»

У Вінницькій області відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Virtuoz cup – 2024». Серед учасниць – 530 спортсменок у складі 30 команд з усієї України: Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Кропивницького, Житомира, Черкас, Хмельницького, Чернівців, Ірпеня, Києва, Ужгорода.

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, спортсменки з нашої області, як завжди, потужно виступили, здобувши велику кількість призових місць.

Посадовиця привітала переможців і призерів змагань та зазначила: «Найголовнішим є те, що наші діти мають можливість займатися спортом, змагатися між собою, а головне – щоразу покращувати свій результат, самих себе. Це було б не можливим без захисту наших Збройних Сил України». 

За її словами у перший день змагань батьки однієї з тренерок зробили сюрприз та приїхали з передової, аби подивитися на показовий виступ своєї доньки. Це саме той потужний зв’язок, який жодний ворог знищити не зможе. 

«Я дякую усім батькам, які підтримують своїх дітей, адже це мотивує йти далі та досягати вершин. Бажаю усім нашим юним спортсменкам великих перемог, а нам усім – найголовнішої перемоги» – наголосила Наталя Заболотна.

Залишити відповідь