За інформацією начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна станом на вечір 26.05

За інформацією начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна станом на вечір 26.05

За інформацією начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна станом на вечір 26.05. ‼️газове постачання у постраждалому від падіння шахеда мікрорайоні Жмеринки відновлено‼️– надане попередньо фахівцям «Газмереж» доручення особисто проінспектував Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА .

Перебуваючи на місці прильоту, разом із народною депутаткою Ірина Борзова, він подякував усім фахівцям, які оперативно проінспектували величезну кількість осель, усунили недоліки та підготували систему до постачання газу.

Без газу поки що залишається 16 квартир, які пошкоджені найбільше, але і вони будуть невдовзі підключені після локалізації порушеної цілісності системи.

За дорученням Сергія Борзова доставлено і будівельні матеріали із регіонального матеріального резерву Вінницької області та від благодійних фондів.

Наразі 60 домоволодінь заявили про пошкодження майна. Після здійснення обстежень помешкань люди зможуть отримати компенсацію по державній програмі «є Відновлення».

Залишити відповідь