У день Матері про маму 9 дітей зі Станіславчика.

У день Матері про маму 9 дітей зі Станіславчика.

Тетяна Василівна Твердохліб народила та виховує 9️⃣ дітей. Аліна, Артем та Павло уже дорослі, а шестеро,- Богдан, Анастасія, Валерія, Данило, Владислав та Ростислав навчаються у Станіславчицькому опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ.

Найстарша 30 – річна Аліна має уже власну сім’ю та дітей, тим самим своїй мамі подарувала статус бабусі.

Засвідчуючи безмежну шану усім неймовірним жінкам- матерям, у переддень Дня матері начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна з колегами відвідали родину Твердохліб .

Мати – Тетяна Василівна, незважаючи на значну завантаженість на роботі та багато турбот у повсякденному житті, кожній дитині намагається приділити особливу увагу.

Діти ростуть в любові та проявляють повагу до матері, яка своїм прикладом намагається утверджувати в них кращі риси людяності й добра, виховати так, щоб вони жили гідно серед людей і творили добро.

Багатодітні сім’ї завжди були унікальною цінністю в українському суспільстві, де споконвіку існував своєрідний культ матері, чиї настанови були головними дороговказами на життєвому шляху.

Часи змінюються, але непорушними залишаються повага та вдячність до всіх матерів, і особливо тих жінок, які свідомо народжують, виховують та дають путівку в життя дітям, формуючи багатодітні сім’ї.

А подарунки для родини нехай стануть знаком уваги та підтримки.

Разом із

Гуменюк Віра

Алёна Маковей

Олег Школяр

@Маргарита Буровська

Залишити відповідь