Вінниччину відвідали представники п’яти областей України для обміну досвідом

Вінниччину відвідали представники п’яти областей України для обміну досвідом

13.05.2024, 14:48

Вінниччину відвідали представники п’яти областей України для обміну досвідом у сфері соціального захисту населення. Навчальний візит під назвою: «Дотримання прав та інтересів дітей, постраждалих від насильства та/або війни в Україні: найкращі моделі спеціалізованих послуг» відбувся в рамках проєкту діяльності центрів «Барнахус».

Представники Київської, Сумської, Полтавської, Одеської та Кіровоградської областей ознайомилися з кращими практиками роботи у сфері соціального захисту населення області.

Крім того, фахівці дізналися більше про роботу спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства, а також про надання допомоги родинам з дітьми та особам, які постраждали від війни.

Учасники мали можливість детально ознайомитись з роботою діючого за моделлю «Барнахус» Центру захисту та підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства. Також відвідали Притулок у складі Відділення надання соціальних послуг особам/дітям/сім’ям, які постраждали від насильства КЗ ОКЦНСП.

Загалом, фахівці обмінялись практичним досвідом із колегами, які працюють з постраждалими.

“У сучасному світі немає місця насиллю у будь-яких його проявах. Тож навчальні візити такого типу сприятимуть поглибленій обізнаності та обміну досвідом між регіонами у сфері соціального захисту населення”, – зазначили в Департаменті соціальної та молодіжної політики ОВА. 

Візит організовано Представництвом міжнародної благодійної організації Health Right International (Право на здоров’я) за сприяння Вінницької обласної військової адміністрації.

Залишити відповідь