Низький уклін за подвиг, який пам’ятатимемо у віках!!!

Низький уклін за подвиг, який пам’ятатимемо у віках!!!

19 Героїв – браїлівчан у різні роки поповнили лави небесного війська. Усі вони відстоювали право України на незалежність, але, на жаль, ціною життя 💛💙

Їхні фотографії з іменами розміщено на Алеї Слави у Жмеринці поряд із Героями усіх населених пунктів Жмеринської громади.

Але за ініціативи родини браїлівчан- меценатів Алея Слави відкрита і в селищі Браїлів: Батько Микола Самборський разом із сином Романом, а також зятем Олександром Грабовським замовили виготовлення пам’ятних банерів Героїв, які проживали в Браїлові.

Тепер фото мужніх чоловіків щодня будуть нагадувати кожному, хто проходитиме, чи проїжджатиме поруч – яка ціна нашої свободи.

На церемонії відкриття Алеї Слави та пам’ятних банерів начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал Цимбал Інна висловила родинам загиблих свої співчуття та зазначила, що людина живе, поки живе про неї пам’ять.

Низький уклін за подвиг, який пам’ятатимемо у віках!!!

На очах батьків у день відкриття Алеї, мабуть, як і в усі інші дні, не висихали сльози. Однозначно, що будь-які слова не втішать їх.

Але заради майбутніх поколінь зобов’язані промовляти ті слова, які несуть вдячність та повагу до Героїв, а також віру в майбутнє нашої держави.

Залишити відповідь