Збитки від падіння уламків ракет власникам відшкодовує держава з бюджету! Якщо об’єми втрат зафіксовано комісійно!

Збитки від падіння уламків ракет власникам відшкодовує держава з бюджету! Якщо об’єми втрат зафіксовано комісійно!

Нещодавно на території мисливських угідь, які знаходяться у постійному користуванні філії «Жмеринське лісове господарство» ДП «Ліси України» зафіксовано після збивання – падіння бойової частини ворожої ракети.

Фахівці успішно її знешкодили підривом на місці падіння. Ніхто не постраждав.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна поспілкувалася із членами комісії, коротко поінформувала про спільні завдання поточного періоду.

Інна Володимирівна довела, що за інформацією Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, система “контролю за небом” на території області наразі підтверджує свою спроможність максимальним збиттям ворожих цілей, як і відбулося в конкретному випадку. Але на місці внаслідок цього пошкоджена значна площа лісових насаджень та більше 200 багаторічних дерев цінних порід.

Комісія, що утворена при Жмеринській районній військовій адміністрації, і яку очолює заступник начальника Євгеній Дубовий Євгеній Дубовий, по процедурі розгляду визначила та погодила протокол в частині визначення шкоди та збитків, заподіяних лісовому фонду внаслідок російської агресії.

Комісія об’єднує різногалузевих фахівців, представників:

– екологічної інспекції у Вінницькій обл.,

– філії Жмеринського лісового господарства ДП «Ліси України»,

– головного управління держгеокадастру у Вінницькій області,

– Українського товариства мисливців та рибалок

– органів місцевого самоврядування.

Залишити відповідь