Звернення начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна з нагоди 38 річниці Чорнобильської трагедії

Звернення начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна з нагоди 38 річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Минає тридцять вісім років від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції, найбільша аварія за всю історію ядерної енергетики, яка стала чорною міткою на майбутні тисячоліття.

Пам’ятаючи про темні сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Це була боротьба людей з вогнем в ядерному пеклі. Вони рятували не лише атомну станцію, Прип’ять, Чорнобиль… Вони рятували Україну та весь світ.

І знову понад тридцять років потому історія повторюється…

Після повномасштабного вторгнення в Україну окупанти захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС. Україна у черговий раз рятує світ. ЗСУ зробили і продовжують робити усе, аби запобігти новій атомній катастрофі.

Слава героям-чорнобильцям! Слава ЗСУ!

Мир душам тих, хто не дожив до сьогоднішнього дня!

Бережімо себе та нашу Україну🇺🇦

З Україною в серці❤️!

З вірою у Перемогу🇺🇦!

Залишити відповідь