Сергій Борзов провів нараду зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів ОВА

Під час засідання підбили підсумки минулого тижня та визначили основні завдання на поточний.

«Наше завдання – забезпечити стабільне функціонування усіх сфер діяльності області і бути готовими до будь-яких викликів», – наголосив очільник області.

Він також зазначив, що наразі Вінниччина займає лідируючі позиції в державі за економічними показниками. “Завдання залишається незмінним – ми маємо й надалі сприяти розвитку та підтримці бізнесу на території області попри війну. Адже це запорука не лише стійкості регіону, а й підсилення обороноздатності держави загалом”, – зауважив Сергій Борзов.

Окремо присутні обговорили питання, які стосуються роботи медичної, освітньої та інших галузей. Зокрема, не оминули увагою тему надання соціальних виплат. Також йшлося й про хід посівної кампанії на Вінниччині.

Начальник ОВА звернув увагу на доцільність використання бюджетних коштів та проведення тендерних процедур.

«Працюємо далі та робимо все для наближення нашої Перемоги», – підкреслив Сергій Борзов.