Школярі Вінниччини впевнено перемагають у ІІІ етапі спортивного проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Школярі Вінниччини впевнено перемагають у ІІІ етапі спортивного проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

18.04.2024, 11:00

Днями у Вінницькому районі відбувся ІІІ етап змагань з черлідингу. Команди 11 громад виборювали квиток до обласного етапу учнівського проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Спортивне дійство пройшло на базі Сутисківського ліцею. За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, привітав учасників заступник начальника Вінницької районної військової адміністрації Володимир Цвігун, зазначивши:  «Цей масштабний проєкт гуртує та спонукає молодь вести активний, здоровий спосіб життя. Щиро дякую Сутисківській громаді, яка тепло зустріла всіх учасників і на високому рівні проводить учнівські змагання. Бажаю юним учасницям найкращих виступів і перемоги».

Голова журі змагань, тренерка Вінницького клубу з черлідингу «Вінницькі вовки» Людмила Адамчук позитивно відгукується про спортивну ініціативу.

«У такі важкі часи для нашої країни проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це промінь надії для дітей. Важливо, що у них є спільна мета. Вони об’єднуються в межах своєї школи, громади, району. І я сподіваюся, що ця ініціатива буде продовжуватися, аби діти займалися різними видами спорту. У тому числі дуже яскравим і феєричним черлідингом», – зазначила Людмила Адамчук.

 «Тренуємося танцювальному мистецтву 4 роки, але у змаганнях з черлідингу – це наш перший досвід. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це можливість для нас показати себе, спробувати щось нове. Хочу, щоб мої вихованці отримали задоволення від виступу та передали свій настрій суддям і глядачам», – розповіла Анастасія Коваль, тренерка команди “Скорпіони” Вороновицького ліцею.

Поділилася своїми врженнями і юна черлідерка, учасниця команди Літинського ліцею №2 Наталія Афанасьєва:  «Моя команда «Летючі дракони» – найкраща. Ми щодня тренувалися протягом трьох місяців, щоб гарно виступити. І зробимо все, щоб посісти перше місце».

За підсумками змагань, команди-фіналісти були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

1 місце здобув Літинський ліцей №2

2 місце – Немирівський ліцей №2

3 місце – Погребищенський ліцей №1.

Радіємо за кожну команду!

А переможцям нехай щастить у наступних етапах!

Залишити відповідь