Участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Вінницької обласної ради

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна взяла участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Вінницької обласної ради, у ході якого було розглянуто 13 питань порядку денного.

🔹Підтримали надання згоди Вінницькій обласній філармонії ім. М. Д. Леонтовича на встановлення на приміщенні закладу меморіальної дошки визначному культурному діячу України Анатолію Левицькому.

🔷При аналізі спроможності виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки погодилися, що навіть у непростий період сьогодення зобов’язані нехай і в дуже обмежених об’ємах фінансово підтримувати спортивні заходи для дітей, підлітків, молодих спортсменів – рухати молоде покоління вперед.

Відповідний проєкт рішення зі змінами та доповненнями рекомендували голові обласної Ради внести на розгляд сесії.

🔷Депутати також ознайомились із ходом виконання у 2023 році Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки.