Юні волейболістки Вінниччини впевнено йдуть до мети у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Юні волейболістки Вінниччини впевнено йдуть до мети у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні у Вінницькій гімназії №24 відбувся фінал міського етапу змагань з волейболу серед дівчат. Проєкт об’єднав 15 волейбольних команд Вінницької громади. У фіналі на майданчику зустрілися три найсильніші команди ліцеїв №24, №16 та №35. Юні спортсменки показали майстерну гру, командний дух та жагу до перемоги.

Директор Департаменту гуманітарної політики ОВА Володимир Буняк передав вітання від імені Начальника ОВА Сергія Борзова, подякував дітям та їх наставникам.

«Важливо, що в умовах війни держава створила такий проєкт для школярів. Адже він дає можливість не тільки показати свою майстерність, а й знайти нових друзів. Дивлячись на таких талановитих дітей, ми ще раз переконуємось, що гарне майбутнє в України точно є», – наголосив Володимир Буняк.

Після напружених поєдинків перемогла команда «Соколи» Вінницького ліцею №35.

Із задоволенням поділилися враженнями від змагань юні волейболістки.

«У цих змаганнях я беру участь у складі шкільної команди. Мені подобається те, що ми граємо з іншими учасниками та справді можемо займатися спортом у такий непростий час», – зауважила капітан команди Вінницького ліцею №35, 15-річна Софія Білокурська.

«Дуже люблю свою команду. Волейбол для мене – це половина мого життя. Займаюся цим видом спорту 6 років. А  такий проєкт – це дуже  гарна нагода показати свою майстерність та знайти друзів», – додала капітан команди ліцею №24 Ліза Сокирба.

Під час церемонії нагородження всі команди-фіналісти отримали заслужені грамоти, медалі та кубки змагань.

Отже, результати наступні:

1 місце – Вінницький ліцей №35

2 місце – Вінницький ліцей №16

3 місце – Вінницький ліцей № 24.

Підтримали присутніх вихованки гуртка вуличної хореографії «АртФ’южн» Вінницької гімназії №24. А підсилив атмосферу заходу спортивний талісман змагань – лис.

Пишаємося кожною командою!

А переможцям нехай щастить у наступних етапах!

Залишити відповідь