Команда Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ відвідала заклади охорони здоров’я Вінницької області

Команда Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ відвідала заклади охорони здоров’я Вінницької області

Під час робочого візиту представники Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ ознайомилася з наданням пролонгованої стаціонарної медичної допомоги дорослим та дітям у закладах області, що визначені переліком Міністерства охорони здоров’я України.

Таку допомогу надають чотири заклади охорони здоров’я:

  • Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги;
  • Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова;
  • Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка;
  • Вінницька міська клінічна лікарня №1.

До робочого візиту долучилася й заступниця директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко.

Представники ЦМД НСЗУ поспілкувалися з медиками та адміністрацією закладів охорони здоров’я, які надають пролонговану стаціонарну медичну допомогу в межах Програми медичних гарантій-2024.

 «Під час візиту ми обговорили низку важливих питань. Зокрема, керівники закладів запитували, як діяти в ситуації, коли пацієнт хоче використовувати власні медикаменти, раніше призначених для постійного прийому, і відмовляється від наявних у закладі аналогів. Також, ознайомившись із веденням документації, наголосили на необхідності внесення результатів у діагностичні звіти», – розповіла директорка Центрального МРД Алла Горбатюк.

Зауважимо, що професійна та якісна медична допомога завжди на часі, тож фахівці продовжують докладати максимум зусиль для того, аби кожен зміг вчасно отримати необхідне лікування. 

Залишити відповідь