На Вінниччині слідчі завершили досудове розслідування щодо директора товариства, який заволодів 350 тис. грн. територіальної громади

На Вінниччині слідчі завершили досудове розслідування щодо директора товариства, який заволодів 350 тис. грн. територіальної громади

02.04.2024, 14:29

В рамках діяльності обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» слідчі Вінницького районного управління поліції за процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури направили до суду матеріали кримінального провадження стосовно 46-річного директора товариства з обмеженою відповідальністю, який, користуючись своїм службовим становищем, заволодів коштами територіальної громади під час будівництва амбулаторії.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році між однією із сільських рад Вінницького району та товариством з обмеженою відповідальністю, укладено підрядний договір на виконання робіт щодо нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Згідно висновку експерта, до актів виконаних будівельних робіт, за які виконавцю перераховано кошти, було включено роботи загальною вартістю  350 тисяч гривень, які підрядник не виконував.

Дії правопорушника слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За такі злочини передбачено покарання – позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду.

Залишити відповідь