Жінки-підприємиці Вінниччини мають можливість отримати мінігранти на розвиток бізнесу від БФ «Жіночі можливості»

Жінки-підприємиці Вінниччини мають можливість отримати мінігранти на розвиток бізнесу від БФ «Жіночі можливості»

21.03.2024, 12:39

Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» за підтримки The Jewish Federations of North America надасть жінкам-підприємицям у Вінницькій та Кіровоградській областях мінігранти у розмірі 70 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

«Головний принцип нашої діяльності – це «кола по воді», безперервний рух, в якому кожна краплинка допомоги, кожна дія відбивається у великому масштабі. Фонд «Жіночі Можливості в Україні» отримав підтримку від Федерації єврейських громад Північної Америки, щоб продовжити надавати фінансову допомогу для розвитку жіночих бізнесів. Разом ми сприятимемо вам, а ви своїм успіхом стаєте прикладом і підтримкою для інших. Цей коловорот допомагає розвивати такий обмін добром, що робить світ кращим, стимулює зростання й творить позитивні зміни у нашому суспільстві», – зауважила засновниця благодійного фонду «Жіночі Можливості в Україні» Влада Недак.

Участь можуть взяти жінки-підприємиці, які мають бізнес, що працює від 6 місяців та більше, зареєстровані як фізична особа-підприємець у двох зазначених областях або релокували бізнес після 24 лютого 2022 р. на ці території та готова створити мінімум одне робоче місце.

З 11 по 31 березня 2024 р., учасницям потрібно заповнити онлайн-форму заявки, вказавши інформацію про себе та свій бізнес. Також необхідно додати мотиваційний лист та документи, що підтверджують стаж підприємницької діяльності та план розвитку бізнесу.

Більше деталей – у Регламенті проведення конкурсу.

Довідково:

Під час перших двох хвиль конкурсу благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» забезпечив понад 60 грошових грантів для розвитку й підтримки жіночого бізнесу на загальну суму 3,8 млн грн. Фонд підтримує українок, які починають життя спочатку й релокують або створюють з нуля власний бізнес, організовує навчання для жінок і впроваджує гуманітарні проєкти.

Залишити відповідь