Національний тиждень читання поезії 2024 «Ріки незмінно течуть додому»

Національний тиждень читання поезії 2024 «Ріки незмінно течуть додому»

18.03.2024, 15:08

З 16 до 24 березня проходить Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Мета акції – консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії. Організатором заходу є Державна установа «Український інститут книги».

Тема Тижня поезії – «дім», а гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому».

Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Завдяки темі «дім», яка лунатиме протягом Тижня поезії, акція підкреслить важливість дому для військових, які захищають наші домівки і водночас хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок, цивільних, які через війну змушені були переїхати в інші регіони України чи за кордон, людей, які залишилися на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому – всіх українців, для яких дім тепер більше, ніж просто точка на мапі.

У рамках Всеукраїнської акції відбудуться обговорення поетичних творів, поетичні читання, вікторини, читацькі клуби, зустрічі з місцевими поетами тощо.

Організатори літературно-мистецьких заходів можуть позначити свої події на мапі активностей. Це допоможе створити єдиний інформаційний простір, де кожен зможе знайти близькі для себе події: читацькі зустрічі, воркшопи, лекції та інші заходи, що сприяють популяризації читання.

Детальніше про умови акції можна дізнатися за посиланням.

Залишити відповідь