1 мільйонів гривень – такою є заборгованість  15 підприємств Жмеринського району до пенсійного фонду.

1 мільйонів гривень – такою є заборгованість 15 підприємств Жмеринського району до пенсійного фонду.

8️⃣ мільйонів гривень – такою є заборгованість 1️⃣5️⃣ підприємств Жмеринського району до пенсійного фонду, і це 1️⃣6️⃣ % заборгованості від суми по області.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна, за дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА , провела засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Дана комісія, відповідно до чинного законодавства, функціонує при військовій адміністрації.

Попередньо головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області звернулося до РВА та ініціювало до розгляду на засіданні комісії питання в частині погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами-боржниками Жмеринського району, в частині заборгованості за пільговими пенсіями та страховими внесками.

Єрошенко Марина Юліївна – заступник начальника Головного управління

Пенсійного фонду України у Вінницькій області поінформувала присутнім членам комісії, що питання наповнення бюджету фонду для забезпечення вчасних виплат пенсій є і залишатиметься ключовим завданням.

Абрамова Наталія Вікторівна – начальник відділу обслуговування громадян

у місті Жмеринка, член комісії наголосила, що наповненість пенсійного фонду – то вчасно виплачені пенсії. А в першу чергу – то підтримка життєдіяльності пенсіонерів.

Про це було нагадано керівникам – боржникам.

Серед вказаних підприємств – боржників є спроможні до погашення боргу. Їх керівники, що були присутні на засіданні, доповіли про те, що борги будуть погашені у найближчий період. Складніше із підприємствами, що у стадії припинення або повністю припинили функціонування, без погашення боргів.

Результатом розгляду кожного окремо боржника очікуємо відповідної реакції керівників підприємств- боржників, підсилення роботи відповідних законодавчих структур, виконавчої служби, з метою уникнення затримки виплат пенсій тим, хто їх найбільше потребує.

Залишити відповідь