Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Близько 2️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ школярів із 8️⃣ територіальних громад Жмеринського району взяли участь у ІІ етапі (у розрізі громад) змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Спортивний запал, толерантна змагальність, прагнення перемогти – ці та інші яскраві емоції дітей панували на спортивних площадках навчальних закладів.

До організаційної участі в окремих змаганнях приєдналася Ірина Борзова Народний депутат України, перший заступник начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна Наталя Заболотна, вони підтримали організаторів.

На спортивне дійство завітала начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна, адже переконана, що у такий нелегкий час вкрай важливо виховувати в молоді згуртованість, витривалість, стресостійкість та командний дух, що можливо досягти за допомогою спорту.

Наразі шкільні команди Жмеринщини активно готуючись виборювати першість у районному етапі національних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”, вже мріють ввійти переможцями до обласного етапу, і навіть – до всеукраїнського.

Незабаром розпочнеться ІІІ (районий) етап змагань. У ньому заявили про участь усі громади, а це 4️⃣6️⃣ команд, де 7️⃣3️⃣5️⃣ учасників.

Юні спортсмени продемонструють свої сили у змаганнях із

– волейболу,

– футзалу,

– баскетболу,

– черлідингу та

– спортивного орієнтування. Представлені будуть команди як дівчаток, так і хлопчиків. При цьому, звісно, обов’язковими умовами – є дотримання безпекових заходів.

Переконані, що команди нашого району обов’язково будуть серед переможців змагань. Нашій державі потрібна здорова молодь, яка має бути сильною, спритною і готовою до будь-яких випробувань. А наймасштабніші учнівські змагання країни – ідеальна платформа для досягнення цих цілей.

Дякуємо усім учасникам за старанність та наполегливість! Нехай цей успіх буде початком нових досягнень та перемог у майбутньому.

РАЗОМ МИ СИЛА!

Залишити відповідь