“Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

“Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”

Жмеринщина активно долучається до загальнонаціонального проєкту фізичного виховання “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Готуємося до змагань серйозно та з повною відповідальністю.

Сьогодні за дорученням начальника Жмеринської районної військової адміністрації Цимбал Інна відбулася нарада з питань організації проведення ІІІ (районного) етапу змагань за участі відповідальних за даний напрямок осіб громад під головуванням провідного інспектора відділу з питань гуманітарної сфери, голови районної організаціяї ВФСТ «Колос» Василя Марчука.

🔶Шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Вони будуть проводитися щорічно. Гасло цих змагань – “Пліч-о-пліч. Разом переможемо”. Проєкт має на меті згуртувати учнів навколо розвитку фізичної активності, спортивної командної роботи та здорової конкуренції серед учнів нашої країни.

❗На нараді було зазначено, що цьогоріч наші наймолодші спортсмени мають чудову можливість показати свої спортивні здібності на всеукраїнських змаганнях та підкреслено важливість спрямування максимальних зусиль на допомогу та підтримку шкільних команд на шляху до перемог.

⏩Обговорено орієнтовні строки , місця проведення змагань з певних видів спорту та умови визначення першості і нагородження переможців та призерів.

Переконані, що команди нашого району обов’язково будуть серед переможців змагань. На сьогодні маємо 4️⃣6️⃣команд , а це 7️⃣3️⃣8️⃣ учасників з різних видів спорту, згідно умов Регламенту. Звісно, обов’язковими умовами – є дотримання безпекових заходів.

➡️Також окремим блоком виділили питання:

– проведення районних молодіжних спортивних ігор (Гімназіади) у 2023/2024 навчальному році та участь в обласній Гімназіаді команд територіальних громад району:

– проведення шашкового фестивалю «Диво шашка 2024»;

– проведення змагань серед сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

– проведення туристичного зльоту серед школярів та працівників освіти у громадах та районі.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦Дякуємо ЗСУ та єднаємо учнівську молодь навколо спортивних традицій країни. Це спільний шлях до здорової нації та успішної і щасливої молоді!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Пліч-о-пліч шкільні ліги Вінниччини

Жмеринська районна військова адміністрація

Відділ освіти,культури, молоді, спорту та туризму Мурафської сільської ради

Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради

Відділ освіти Барської міської ради

Залишити відповідь