Северинівська територіальна громада, участь у нараді з керівниками дошкільних установ

Северинівська територіальна громада, участь у нараді з керівниками дошкільних установ

У громаді, на жаль, системно зменшується кількість дітей як дошкільного, так і шкільного віку. В окремих населених пунктах за рік не народилося жодної дитини, – за словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Жанни Твердохліб Жанна Твердохліб , вказані та інші обставини зобов’язують корегувати перспективні плани розвитку освітньої галузі.

Так, для прикладу, у самій Северинівці 30 дошкільнят перевели в приміщення школи. Тут облаштовано під дошкільну установу (завідуюча Кучер Лариса Броніславівна) окреме крило школи, де створені усі умови для комфортного й безпечного перебування дітей: з любов’ю оформлені ігрова, спальня, відповідно до вимог – санвузол та протирадіаційне укриття.

На особистому контролі і голови громади @Василь Малярчук – забезпечення належних умов для школярів та дошкільнят.

У рамках зустрічі, за дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна передала керівникам дошкільних установ навчально-розвивальні бокси від UNICEF Ukraine. Дані матеріали дозволять вихователям доповнити виховний процес яскравою наочністю.

Інна Володимирівна мала за честь бути із людьми, які віддають серце дітям!

#Жмеринська_районна_військова_адміністрація

Разом із Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА

Олег Школяр, Вікторія Савчук Жмеринська РВА

Залишити відповідь