Вінницька ОВА та Лодзьке воєводство Республіки Польща оновлюють Угоду про співпрацю

Вінницька ОВА та Лодзьке воєводство Республіки Польща оновлюють Угоду про співпрацю

21.11.2023, 15:48

Сьогодні на засіданні сеймику Лодзького воєводства депутати одноголосно проголосували за підписання оновленої Угоди про співпрацю між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Лодзьким воєводством Республіки Польща.

Ця Угода є продовженням міжрегіонального співробітництва, започаткованого у 2008 році і знаменує перехід стосунків між двома регіонами на новий рівень, адже передбачає відкриття на Вінниччині Регіонального представництва Лодзького воєводства.

Робота зазначеного представництва спрямована на поглиблення існуючого співробітництва та розвиток контактів у нових галузях і сферах. Це сприятиме розвитку контактів на економічному, науковому, медичному, культурно-мистецькому рівнях, розвитку туризму та співпраці органів місцевого самоврядування обох регіонів.

Відкриття Регіонального представництва Лодзького воєводства у Вінницькій області очікується у січні 2024 року, після підписання Угоди.

Між іншим, офіційний Протокол намірів про створення Регіонального представництва Лодзького воєводства у Вінницькій області був підписаний у червні цього року під час XVI Європейського економічного форуму у місті Лодзь заступником Начальника обласної військової адміністрації Андрієм Кавунцем та Маршалком Лодзького воєводства Гжегожем Шрайбером.

Залишити відповідь