День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Це свято відважних і сильних людей, які вільні творити своє майбутнє, свою власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність…

До пам’ятного знаку борцям за свободу і на Алеї Героїв поклали квіти начальник Жмеринської РВА Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна спільно із колективами військової адміністрації та Жмеринської районної ради, вшанувавши учасників Революції Гідності та усіх, хто боровся і бореться за наше майбутнє та майбутнє наших дітей

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що воїни світла зробили для нас. Серед тих, хто душу й тіло віддав за нашу свободу, були і мешканці нашого міста: Герої України – Валерій Брезденюк та Леонід Полянський.

Герої не вмирають! 💙💛

Вони живуть у наших душах, торкаються струн нашого серця. Ми закликаємо сьогодні згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Цього року державне свято проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою до свободи», що утверджує нерозривний зв’язок подій десятирічної давнини – Євромайдану й теперішньої повномасштабної війни.

Пам’ятаємо і боремось! 💙💛

Залишити відповідь