На Вінниччині відбувся 15-й інтелектуально-ігровий фестиваль «Баюнале-2023»

На Вінниччині відбувся 15-й інтелектуально-ігровий фестиваль «Баюнале-2023»

13.11.2023, 13:30

Протягом двох днів, 11 та 12 листопада, учасники фестивалю взяли участь в інтелектуальних турнірах. Загалом змагалися 120 осіб з усієї України.

Основну частину першого дня турніру складали чотири тури гри «Що? Де? Коли?» під назвою «Всесвіт українського слова» та квіз «Палітра українських традицій».

Також було проведено конкурс анаграм та інтелектуальну мозаїку «Видатні постаті та місця України».

Під час другого дня гравці змагалися в двох турах гри «Що? Де? Коли?» та турнірі  відеореалій «Українське письменство», що став справжньою родзинкою фестивалю «Баюнале-2023».

За підсумками інтелектуальних турнірів переможцями фестивалю стали команди:

  1. «Солодка Марія», м. Київ
  2. «Тундра», м. Вінниця
  3. «Переоблік бджілок», м. Рівне

Зазначимо, що інтелектуально-ігровий фестиваль «Баюнале» організовано Вінницьким обласним об’єднанням товариства «Просвіта» та Клубом Інтелектуального Товариства «БАЮН» Вінницького національного технічного університету за організаційної підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА.

Спонсорами фестивалю виступили виробник та постачальник електротехніки в Україні «Промавтоматика», дистриб’ютор комп’ютерної техніки, мобільних аксесуарів та електротранспорту «Kosmotech», а також піцерії  LA П’ЄЦ та Pronto Pizza.

Залишити відповідь