На Вінниччині провели процедуру спецпогашення марки «Героїчні професії. Залізні люди»

На Вінниччині провели процедуру спецпогашення марки «Героїчні професії. Залізні люди»

01.11.2023, 16:31

В умовах повномасштабного вторгнення українська залізниця стала символом незламності та єдності усієї країни.

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов разом з директором АТ «Укрпошта» у Вінницькій області Володимиром Шаловінським та начальницею вокзалу станції «Вінниця» Оленою Михайленко провели процедуру спецпогашення марки «Героїчні професії. Залізні люди» до Дня залізничника.

«Вдячні усім працівникам «Укрзалізниці» за сміливість та мужність. Попри обстріли, вони здійснювали евакуацію людей з міст, які були на лінії зіткнення. – зазначив очільник області. – Логістика – це основа під час війни. Тож завдяки залізничникам наші Збройні Сили отримують все необхідне для перемоги над ворогом».

У свою чергу, Володимир Шаловінський зауважив: «Пам’ятаємо перші дні війни, коли станції без світла, потяги без світла… І попри це залізничники продовжили працювати. Ця марка створена на знак вдячності кожному співробітнику «Укрзалізниці» за важку й відповідальну роботу».

Під час заходу Олена Михайленко подякувала присутнім за відзначення праці залізничників, а також підкреслила: «Ми будемо й надалі працювати, наближаючи перемогу України».

Зображення на марці потяга Херсон-Львів є символом незламності українців.

3 травня 2023 року росіяни нанесли удари по Херсону та залізничному вокзалу. Тоді зайнявся пасажирський вагон, було поранено провідника. Незважаючи на хаос і повітряну тривогу, залізничники діяли злагоджено та професійно: відчепили охоплений полум’ям вагон, надали медичну допомогу провіднику, швидко посадили пасажирів до вцілілих вагонів.

Потяг № 109 Херсон–Львів вирушив зі станції Херсон із затримкою на 14 хв. А 4 травня о 10 год 18 хв, за графіком, він прибув до Львова. Завдяки мужній роботі залізничників пасажири були врятовані й доставлені в безпечне місце.

Укрпошта продовжує поштову серію «Героїчні професії», що присвячена людям різних спеціальностей, які сміливо та самовіддано працюють на Перемогу України

Дякуємо «залізним людям» за професійність та незламність!

Неодмінно переможемо!

Відео спецпогашення марки за посиланням: http://surl.li/msuze

Залишити відповідь