В області провели низку заходів для родин Захисників та Захисниць України

В області провели низку заходів для родин Захисників та Захисниць України

Остання декада літа нагадує про кінець сезону канікул і відпусток. І завжди хочеться хоч трішечки подовжити емоції та враження від найяскравішої пори року.

Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА в роботі з родинами Захисників та Захисниць України свої зусилля спрямував на те, аби надати сім’ям можливість сповна відчути не менш емоційні та радісні моменти початку оксамитового сезону.

На початку минулого тижня до Вінниці завітали гості з Тиврівської територіальної громади. Це були дітки учасників бойових дій, які приїхали, щоб відвідати спортивно-розважальний комплекс для дітей та дорослих «Мотузковий парк» у парку Дружби народів. Діти від 1,5 до 15 років долали перешкоди й демонстрували вправність на маршрутах парку.

Крім цього, діти підліткового віку мали можливість взяти участь у Фестивалі Summer ANIME & K-POP Fest, який відбувся 25 серпня в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Summer Anime & K-Pop Fest – це фестиваль для шанувальників аніме (японської анімації) і k-pop (корейської поп-музики.

Тут вони мали можливість спілкувалися з однодумцями, знайти нових друзів, сфотографуватися з улюбленими персонажами у фото-зоні, послухати улюблені пісні в живому виконанні та подивитися виступи місцевих виконавців.

Минулого уїкенду Департамент завершив проведення циклу заходів «Курс із освоєння навичок психологічної самодопомоги», які проводили спеціально для родин ветеранів, загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України протягом усього літа.

Традиційно захід провели у мальовничому селищі Рибаче на спортивній базі відпочинку X-TREM Line.

Цього разу курс самодопомоги провели для батьків та дружин загиблих Героїв. Із ними працювали найкращі психологи Вінниччини. Застосовуючи спеціальні методики, вони навчали технікам подолання стресів та боротьби із негативними емоціями.

Залишити відповідь