З робочим візитом у Барській територіальній громаді у День Державного Прапора.

З робочим візитом у Барській територіальній громаді у День Державного Прапора.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ спільно із заступником Євгенієм Дубовим відвідали Барську та Копайгородську територіальні громади.

У минулому – освітянка, а в душі – освітянка назавжди, Інна Володимирівна взяла участь у традиційній серпневій конференції учителів Барської ТГ, де подякувала за сумлінну працю педагогам та високі результати випускників у ЗНО. П’ятеро одинадцятикласників – хлопців отримали по 200 балів.

Під час перебування у Копайгородській громаді відвідали Копайгородський ліцей та мали змогу оцінити підготовку закладу до нового навчального року. Також побували у Копайгородському дошкільному навчальному закладі, який спільними зусиллями Начальника Жмеринської військової адміністрації, керівництва селищної ради та оперативним виконанням необхідних робіт, розпочне своє функціонування. Тут створено всі умови для безпечного перебування дошкільнят.

Інна Володимирівна принагідно привітала усіх з Днем Прапора України та мала за честь передати вітання від Народного депутата України Ірини Борзової та Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, за дорученням якого вручила шкільні ранці для учнів громад, що стало можливим за співпраці із ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь