На Вінниччині стартував черговий етап співбесід із кандидатами у помічники ветеранів

На Вінниччині стартував черговий етап співбесід із кандидатами у помічники ветеранів

На Вінниччині триває процес відібрання кандидатів у експериментальний проєкт з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи Мінветеранів.

30 вінничан уже пройшли співбесіду.

Вчора комісія провела співбесіду із 12 кандидатами. Основне їхнє завдання – оцінити та розкрити людський потенціал майбутніх учасників проєкту й виявити мотиваційні та особистісні спроможності долучитися до такої місії, що стає частиною механізму повернення військових людей до цивільного життя.

Зазначимо, що у липні 20 осіб пройшли співбесіду. Цього тижня планують поспілкуватися зі ще понад 20 охочими. У разі успішного зарахування в «пілот», вони пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, а потім розпочнуть роботу за призначенням.

Тим часом, етап конкурсного відбору бажаючих долучитися до цього експерименту триватиме й надалі.

Якщо ви бажаєте відчуваєте в собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, ще маєте час, аби подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран: https://eveteran.gov.ua

Докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu

У разі виникнення питань телефонуйте на лінію інформаційної підтримки. У Вінницькій області це – 063-230-27-58 (Інна)

Залишити відповідь