У Калинівській центральній лікарні працюють над створенням реабілітаційного відділення

У Калинівській центральній лікарні працюють над створенням реабілітаційного відділення

У Калинівській центральній лікарні відремонтували харчоблок, кардіологічне та інфекційне відділення. Наразі працюють над створенням реабілітаційного відділення. 

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Ремонтні роботи розпочали наприкінці минулого року. Переобладнали палати, аби було зручно для пацієнтів. Оновили маніпуляційну, санвузли, душові, кімнату для працівників. Робили все власними силами.  З обладнанням допомогли благодійні організації.

«З бюджету виділили кошти на матеріали, а усі роботи проводили працівники господарського відділу лікарні. Тепер за таким прикладом робимо ремонт у терапевтичному. Тут плануємо облаштувати реабілітаційне відділення на 20 ліжок. У громаді є багато захисників, які потребують реабілітації, тому це вкрай необхідно», – розповів голова Калинівської територіальної громади Василь Поліщук.

У харчоблоці замінили електропроводку, демонтували стару плиту та під’єднали нову систему для подачі та очищення води. Встановили нове обладнання, яке передали благодійники з Франції.

«Це приклад якісної співпраці між керівництвом лікарні й територіальною громадою. Тут ми бачимо, що медичний заклад має підтримку. Це дуже важливо. Питання реабілітації зараз гостро стоїть для кластерних лікарень. Калинівська лікарня – заклад загального профілю, для якої це не є обов’язковим. Однак, вони уже розпочали роботу у цьому напрямку. Важливо, що під час війни заклад продовжує розвиватися й дбати про своїх пацієнтів», – відзначила директорка профільного департаменту  Ольга Задорожна.

Leave a Reply