У громадах Вінниччини працюють над впровадженням Інституту помічника ветерана

У громадах Вінниччини працюють над впровадженням Інституту помічника ветерана

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, впровадження Інституту помічника ветерана обговорили на Гайсинщині.

«Одна з основних задач пілотного проєкту – працевлаштування ветеранів та членів їх сімей. За допомогою знання ситуації, пережитих емоцій вони можуть якнайкраще реалізувати свої вміння за принципом «рівний рівному», – зауважила посадовиця.

Вона також підкреслила, що консультування – це не просто сказати куди потрібно йти, це постійний супровід, знання, аналізування та застосування величезної кількості нормативно-правових актів.

«Помічником ветерана може стати лише той, який знає усе зсередини, а не просто дотичний до соціальної сфери. Це різне. – підкреслила Наталя Заболотна. –  Важливим є можливість працювати на місці, наприклад, в старостаті, аби можна було швидко вирішувати всі проблемні питання».

26 червня повинен був стартувати онлайн-прийом заяв. Цей момент відстрочено Міністерством у справах ветеранів. Є необхідність обговорити усі деталі перед виходом постанови.

«Ми будемо просувати Інститут помічника ветерана, тому що це насамперед запорука успішної підтримки та повернення ветеранів у громаду. Реалізація цього проєкту є безапеляційною! Будемо впроваджувати його у будь-якому випадку», – підкреслила Перший заступник Начальника ОВА.

Залишити відповідь