На Вінниччині погодили кандидатури на щорічну грошову премію обласної Ради «Таланти Поділля»

На Вінниччині погодили кандидатури на щорічну грошову премію обласної Ради «Таланти Поділля»

Сьогодні рішенням колегії Департаменту гуманітарної політики ОВА погодили кандидатури на щорічну грошову премію Вінницької обласної Ради «Таланти Поділля».

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, це учні та студенти закладів освіти, які здобули перемоги на всеукраїнських етапах конкурсів та олімпіад, а також їхні педагоги, які допомогли їм у підготовці.

Загалом на премії виділено 402 тисячі гривень.

2022-2023 навчальний рік вперше за часи незалежності проходив під час масового вторгнення. Незважаючи на це, спільними зусиллями педагогічних працівників, працівників органів місцевого самоврядування та обласної військової адміністрації вдалось створити умови для проведення на Вінниччині місцевих та обласних етапів різних конкурсів та олімпіад.

«Старання дітей та їхніх наставників повинні бути винагороджені! Сьогодні це призери мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, а завтра – талановиті українські філологи та письменники, сьогодні це переможці конкурсу науково-дослідницьких робіт, а завтра – потужні науковці та інноватори. – зазначила Наталя Заболотна. – Саме ця молодь буде відбудовувати та розвивати країну після перемоги! Діти повинні відчувати, що їх зусилля цінують та підтримують! Дякую Силам оборони та безпеки України, які роблять все, щоб наші діти мали майбутнє».

Залишити відповідь