КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЇ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЇ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЇ в он-лайн присутності голів територіальних громад району – питання доступу населення до укриттів, відповідальність усіх рівнів влади за безпеку жителів району.

За дорученням офісу Президента, начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, з метою контролю стану готовності об’єктів фонду захисних споруд до використання за призначенням, виявлення недоліків під час попередніх оглядів захисних споруд ЦЗ, а також наявного стану сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів, місць тимчасового укриття під час повітряної тривоги начальник районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна провела засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС в он-лайн присутності голів громад.

В роботі комісії взяли участь: заступник начальника Жмеринського районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олександр ПІВТОРАК, начальник Жмеринського районного відділу поліції Головного управління поліції у Вінницькій області Анатолій ПРИСЯЖНЮК, заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області – Микола ГОРБАТЮК, завідувач ВСП Жмеринського районного відділу ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України Іванна СТЕЛЮК, керівник апарату Жмеринської РВА Віра Гуменюк та начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату РВА Наталія ЯКОВЕЦЬ.

Керівниками районних служб ДСНС та національної поліції було поінформовано про результати оперативного огляду захисних споруд цивільного захисту Жмеринського району. Під час перевірки було виявлено ряд недоліків, а саме: невідповідність фонду захисних споруд цивільного захисту затвердженим стандартам, правилам та нормам, які органи місцевого самоврядування спільно з балансоутримувачами захисних споруд зобов’язані усунути впродовж двох діб.

Відповідно до запропонованого алгоритму дій створені робочі групи, члени яких проведуть контрольний огляд наявного стану готовності сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів щодо усунення виявлених недоліків. Огляд кожної захисної споруди буде зафіксовано актом. Про результати контрольних оглядів об’єктів фонду захисних споруд буде доведено до обласної військової адміністрації та офісу Президента.

Начальник РВА Інна ЦИМБАЛ акцентувала увагу голів територіальних громад району на забезпеченні негайного реагування на скарги громадян з питань укриття населення, забезпечення цілодобового доступу населення до укриттів, проведення додаткового інформування населення про місця для укриття, забезпечення маркування захисних споруд, встановлення покажчиків та забезпечення першочерговими потребами.

Спільно із Гуменюк Віра

@Яковець Наталя

Віктор Мурашко

Залишити відповідь