Інна Цимбал, начальник Жмеринської районної військової адміністрації.

Інна Цимбал, начальник Жмеринської районної військової адміністрації.

4 червня 2023 року – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації України!
За даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з початку бойових дій, 14 квітня 2014 року, до кінця 2021 року загинуло 152 дитини і 146 дітей дістали поранення. Після початку повномасштабного вторгнення росії кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.
            Насправді українські діти потерпають від рук рашистів, починаючи з 2014 року. Факти вбивства та поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортація та примусове переміщення росією  є свідченням геноциду українського народу через дітей та злочинів проти людяності!  
Україна робить усе можливе для того, щоб зберегти дітей, захистити їх права, забезпечити  психологічну, медичну та соціальну підтримку дітей, попри агресію російської федерації!
             День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації України – жертв агресії – це протест проти насильства та війни!
Кожна дитина заслуговує на мирне небо та повне відчуття безпеки.
Діти мають жити в МИРІ!!!

Залишити відповідь