На Вінниччині погасили марку, присвячену Гвардії Наступу

На Вінниччині погасили марку, присвячену Гвардії Наступу

Сьогодні, 9 травня, по всій Україні та на Вінниччині зокрема відбулась процедура спецпогашення та введення в обіг поштової марки «Гвардія Наступу».

Разом із Начальником ОВА Сергієм Борзовим, у заході взяли участь: начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко, командири військових частин 3008 та 3028 Національної Гвардії України Володимир Джула та Олександр Охріменко, командир Могилів-Подільського прикордонного загону Олег Ковальчук, директор АТ “Укрпошта” у Вінницькій області Володимир Шаловінський.

Поштовий випуск присвячений захисникам і захисницям України, які боронять українську землю, і тим, хто віддав своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

«На початку лютого цього року МВС України оголосило про формування добровольчих батальйонів «Гвардії Наступу», які звільнятимуть наші території. Це спеціальні підрозділи, які боронять нашу державу від російського агресора і беруть участь у визволенні України. Серед них нацгвардійці, прикордонники, поліцейські. Вінницькі військові та поліцейські теж активно долучились до створення таких бригад. Сьогоднішній поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» присвячені саме їм», – зауважив Сергій Борзов.

У свою чергу, Володимир Шаловінський підкреслив, що хоч 24 лютого історія почалась не так, як би ми хотіли, втім, завдяки людям, які беруть участь у визволенні нашої держави та захисті свободи України, ми обов’язково переможемо.

Зазначимо, що поштовий блок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу» продовжує випуск «Слава Збройним Силам України!», презентований Укрпоштою у 2022 р., і містить поштові марки, на яких зображені бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України.

Автор поштового випуску – заслужений художник України Олександр Охапкін.

В Укрпошті також повідомляють, що невдовзі серію доповнять новими марками із зображеннями українських військових.

Очікується поповнення колекції марками, присвяченими Генеральному управлінню розвідки та Службі безпеки України.

Придбати новий поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному філателістичному онлайн-магазині та на маркетплейсах eBay і Amazon.

Залишити відповідь