На Вінниччині відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній військовій адміністрації

На Вінниччині відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній військовій адміністрації

Сьогодні, 8 травня, під головуванням Першої заступниці Начальника ОВА Наталі Заболотної відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній військовій адміністрації.

Під час засідання робочою групою розглянуто документи про визнання гуманітарною допомогою легкового автомобіля, що надійшов від закордонного благодійника до Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації для особи з інвалідністю.

Легковий автомобіль надійшов від мешканки Німеччини в якості дарунка для подальшої передачі в користування особі з інвалідністю III групи. Травма особи і її наслідки пов’язані з виконанням обов’язків військової служби.

Робоча група з питань гуманітарної допомоги при обласній військовій адміністрації одноголосно підтримала пропозицію Першої заступниці Начальника ОВА Наталі Заболотної щодо визнання гуманітарною допомогою легкового автомобіля та його передачі від мешканки Німеччини в користування особі з інвалідністю III групи, травма якої і її наслідки пов’язані з виконанням обов’язків військової служби.

Залишити відповідь