Створюємо ліси разом

Створюємо ліси разом

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна» і вектор роботи лісової галузі на найближчий час.

Стали не лише свідками, а й учасниками цих процесів працівники Жмеринської районної військової адміністрації на чолі із начальником військової адміністрації Інною Цимбал (Цимбал Інна), долучившись спільно із працівниками філії «Жмеринське лісове господарство» ДСГП «Ліси України», яке очолює Петренко Олег Анатолійович, до загальнодержавної акції озеленення лісів.

Головний лісничий Мацюк Сергій Олександрович та лісничий Горбатюк Сергій Володимирович провели інструктаж із техніки безпеки та видали учасникам толоки підготовлений спеціальний одяг: рукавички, жилети, а також — інструменти для праці. На даній ділянці заплановано висадити саджанці дуба звичайного та горіха чорного.

Висаджені дерева через десятки років будуть радувати своєю неповторністю наступні покоління людей, а молодь навчиться бережного ставлення до природи, тому що людина завжди цінує те, що створює своїми руками, – зазначила Інна Володимирівна.

А ще запропонувала кожному долучитися до озеленення країни! Адже кожне посаджене дерево під час війни – це віра в майбутнє нашої країни і віра в нашу Перемогу.

Залишити відповідь