Сергій Борзов: Дякую кожному мешканцю Ліберецького краю за постійну підтримку та допомогу!

Сергій Борзов: Дякую кожному мешканцю Ліберецького краю за постійну підтримку та допомогу!

19 квітня Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч з делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки на чолі з гетьманом Мартіном Путою.

Саме сьогодні, шість років тому у м. Ліберці була підписана угода про співробітництво між регіонами.

Під час зустрічі Сергій Борзов подякував кожному мешканцю Ліберецького краю за непохитну підтримку України. Як зазначив очільник області, Вінниччина системно та оперативно отримує вантажі гуманітарної допомоги від чеських партнерів: медикаменти, засоби захисту для військових, генератори, намети тощо.

Зокрема, Начальник ОВА підкреслив істотну фінансову підтримку уряду та муніципалітетів Ліберецького краю в розмірі понад 1 мільйон євро, перераховані до Благодійного фонду «Подільська громада». Ці кошти були спрямовані на відновлення пошкоджених внаслідок російських ракетних обстрілів об’єктів інфраструктури, починаючи від найперших атак в березні минулого року.

“Ці шість років показали, що наша співпраця – це не формальність, а наповнене реальним змістом партнерство. Але за цей рік наша дружба стала ще міцнішою. Впевнений, що пережиті труднощі і взаємна допомога збудують міцний фундамент ефективного партнерства, що в майбутньому буде тільки примножуватися новими проєктами та вражаючими результатами”, – наголосив Сергій Борзов.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий також подякував всьому чеському народові, жителям Чеського краю та особисто Мартіну Путі за постійну допомогу та підтримку, яку вони надають у боротьбі проти агресора.

«Очевидно для всіх, що росія має за мету знищити нашу державу і не тільки її. Але ці плани вона не може реалізувати тільки тому, що ми разом. Це свідчить про нашу єдність та про спільні плани, які зроблять нас тільки сильнішими», – зазначив Вячеслав Соколовий.

У свою чергу, пан Мартін Путо наголосив, що вони готові підтримувати Україну та Вінниччину зокрема стільки, скільки це буде необхідним. Також він додав, що в Ліберецькому краї працює Центр допомоги українським біженцям, де знаходиться близько 20 000 тисяч переселенців.

На завершення зустрічі Сергій Борзов висловив переконання, що попереду між сторонами очікується плідна та ефективна співпраця в нових спільних проєктах.

Leave a Reply