ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Ваучер на навчання – нові можливості працевлаштування

     Служба зайнятості продовжує програму підтримки конкурентоспроможності громадян шляхом видачі ваучерів на перенавчання.

Нагадаємо, що ваучер – це документ, який дає право безкоштовно пройти навчання в професійно-технічних та вищих навчальних закладах, що мають відповідні ліцензії, на всій території України. На підставі ваучера здійснюється перепідготоівка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за однією з 70 професій та спеціальностей із затвердженого «Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер» (https://bit.ly/40ZNrIy).

     Програма навчання за ваучерами діє в межах коштів, виділених на її підтримку Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Наразі це 26 840 грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то особа або роботодавець може оплатити різницю.

Ваучером на навчання можуть скористатись одноразово (https://bit.ly/3IrWsD8)

  • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, які не досягли пенсійного віку;
  • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ тощо у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку;
  • особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони тощо до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення;
  • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
  • особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Ваучер надається за умови, що особа:

  • має професійно-технічну або вищу освіту;
  • не зареєстрована в службі зайнятості як безробітний (-на);
  • не проходила перепідготовку за направленням служби зайнятості.

Ваучер на навчання від служби зайнятості – це реальний шанс здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію і залишатись конкурентоспроможним на ринку праці.

Для отримання ваучера на навчання звертайтесь до Жмеринської філії Вінницького ОЦЗ або найближчого центру зайнятості за місцем проживання.

За консультацією щодо отримання ваучера на навчання можна звернутися за тел. : (04332) 5 14 78, (04332) 5 14 79

Залишити відповідь