Надавачі соціальних послуг Вінниччини мають змогу долучитися до пілотування проекту стандарту соціальної послуги від Мінсоцполітики

Надавачі соціальних послуг Вінниччини мають змогу долучитися до пілотування проекту стандарту соціальної послуги від Мінсоцполітики

Міністерством соціальної політики у співпраці з проектом технічної допомоги „Супровід урядових реформ в Україні”, що виконується Alinea International Ltd. за підтримки Уряду Канади, розроблено проект Державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу сімей / осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Метою проекту є конкретизація змісту цієї соціальної послуги в контексті розвитку соціальних та батьківських компетенцій батьків або осіб, які їх заміняють, задля підвищення їхньої спроможності здійснювати догляд та виховання дитини в сім’ї.

Пілотування дозволить врахувати практичний досвід надавачів соціальних послуг, визначити відповідність змісту та запропонованих у проекті стандарту інструментів, очікуваним результатам від надання цієї соціальної послуги.

Як взяти участь у пілотуванні?

Зацікавленим надавачам соціальних послуг необхідно подати до 30 березня 2023 року до обласної, Київської міської державної адміністрації інформацію, за формою, що додається до цього оголошення.

Умови:

  • надавач соціальних послуг включений до розділу „Надавачі соціальних послуг” Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг;
  • у надавача соціальних послуг працює не менше 2-х фахівців із соціальної роботи / соціальних працівників, які мають досвід роботи з сім’ями з дітьми;
  • можливість фахівців відвідувати сім’ї за місцем їх проживання не менше 2-х разів на тиждень та / або наявність віддаленого робочого місця для фахівця та / або зручне транспортне сполучення.

Для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном: (044) 289-45-71, або на електронну адресу: a.r.babash@mlsp.gov.ua.

Залишити відповідь