Творчість об’єднує…

Творчість об’єднує…

9 березня, у день народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал (Цимбал Інна) спільно із заступником Євгенієм Корнійчуком (Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА ) та видатними літераторами Вінниччини мали приємність зустрітися із українським письменником американського походження Уолтером Орром Скоттом.

Уолтер Орр Скотт – американець, що став українським письменником, істориком, прозаїком, волонтером та є членом національної спілки журналістів України.

Інна Володимирівна вручила нагороду та привітала Уолтера із присудженням літературно-мистецької премії імені Павла Добрянського.

Присутні дякували Уолтеру Скотту за творчі здобутки та бажали життєвої енергії, сили і подальших творчих успіхів.

Сама по собі неординарна історія життя Уолтера Орра Скотта може слугувати основою для захопливої літературної розповіді. У ній багато подорожей та відкриттів, емоцій і драм, дружби і любові, а ще емпатії як потужного творчого джерела.

Американський письменник та поет, у минулому – військовик, пройшов унікальний життєвий шлях, який привів його в Україну. Сьогодні – це його дім, а ще – джерело натхнення, глибоких роздумів та сильних почуттів, які Уолтер Орр Скотт вкладає у свою поезію та прозу.

І наостанок жарт від Уолтера (дослівно):

«Мене запитали: “Що таке рай?” А я відповів, що рай – це американські зарплати, китайська їжа, британський будинок та українська дружина. А коли ж мене запитали про те, що таке пекло, я відповів, що це українська зарплата, китайський дім, британська їжа та американська дружина».

Залишити відповідь