Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сьогодні мали можливість онлайн приєднатися до прямого ефіру Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У роботі Конгресу приймав участь Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, у студії району об’єдалися делегації кожної із восьми територіальних громад, во голови Жмеринської районної ради, заступники начальника та керівники структур РВА, очільники районних силових структур.

Перед початком онлайн-трансляції масштабного всеукраїнського Конгресу начальник Жмеринської районної військової адміністрації Цимбал Інна Цимбал Інна , зосередила увагу присутніх у залі РВА, що лише спільними зусиллями та плідною співпрацею з усіма громадами району можливо наблизити Перемогу.

В рамках роботи Конгресу, на початку його засідання Президент України зазначив, що учасниками сьогоднішньої зустрічі особисто та в онлайн-форматі стали всі члени Конгресу, які представляють як центральні органи влади, так і регіональне керівництво, голови міст, сіл, зокрема й тих, що нині тимчасово окуповані.

«Головне завдання цього засідання Конгресу – не лише підбиття ключових підсумків роботи державних інституцій та місцевої влади протягом найскладнішого року для нашої держави – року війни, а й визначення рішень, щоб зробити нашу державу ще міцнішою. На всіх рівнях – від центральних урядових структур до управління громадами країни», – наголосив Володимир Зеленський.

На Конгресі вказано на питання безпекових і оборонних викликів, соціальний захист громадян, відновлення інституцій на деокупованих територіях, відбудову у звільнених районах, посилення енергетичної спроможності громад та стратегічні питання розвитку держави, зокрема антикорупційну діяльність.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у вітальному слові наголосив на чіткій та плідній роботі для всієї вертикалі української влади. Держава підніметься з колін та розпочнуться великі процеси відновлення усієї інфраструктури, що частково або повністю зруйнована ворогом.

Очільник уряду закликав територіальні громади активніше передавати до державного реєстру інформацію про об’єкти, які потребують відновлення.

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук зазначив, що в питанні формування обліку об’ємів збитків, завданих агресором для їх компенсації особливу роль мають відігравати регіони.

На засіданні Конгресу зосереджено увагу на безпекову та гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України.

Віце-премєр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук вказала, що пріорітетним напрямкам тимчасової інтеграції внутрішньо переміщених осіб України є працевлаштування та психосоціальна підтримка переміщених осіб. За підсутками внесла пропозицію очільникам громад створювати відповідні програми підтримки на місцях. Ключовими аспектами яких є право на проживання, навчання та роботу внутрішньо переміщених осіб.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак акцентував, що Конгрес створювався заради посилення співпраці влади всіх рівнів, обговорення актуальних проблем громад та регіонів і об’єднання зусиль задля їх подолання. На тлі війни всі ці завдання стали ще актуальнішими.

Окремий офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при ПрезидентовіУкраїни створено для вирішення питань областей, районів та органів місцевого самоврядування.

Вінницька обласна державна адміністрація

Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА

Соляник Вадим

Євгеній Дубовий. Заступник голови Жмеринської РДА.

Жмеринська районна рада

#Мурашко_Віктор_Миколайович

Жмеринська міська рада

Барська міська рада

Володимир Саволюк

Шаргородська міська рада

#Барецький_Володимир

Северинівська територіальна громада

#Малярчук_Василь

Мурафська територіальна громада

#Джуринська_громада

#Копайгородська_громада

Станіславчицька громада

#Перепечай_Володимир

Залишити відповідь