Вінниччина продовжує ефективну співпрацю з Міжнародним Медичним Корпусом, – Сергій Борзов

Вінниччина продовжує ефективну співпрацю з Міжнародним Медичним Корпусом, – Сергій Борзов

6 березня Начальник ОВА Сергій Борзов разом з його заступником Андрієм Кавунцем передали генератор Вінницькому обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центру.

Установка потужністю 250 кВт була доставлена Міжнародним Медичним Корпусом.

«Сьогодні ми здійснюємо останню передачу генератора з досить великої партії, яку нам доставили наші партнери. Зауважу, що Міжнародний Медичний Корпус вже протягом цього року здійснили поставку п’яти генераторів до медичних закладів. Генератори по 20 кВт отримали Шаргородська міська лікарня, Погребищенська центральна лікарня, Оратівська лікарня планового лікування та Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова. Також доставлено установки до Тульчинського будинку дитини – 150 кВт, а сьогодні – до Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру – 250 кВт», – підкреслив Сергій Борзов.

Така допомога є вкрай важливою для лікувального закладу, адже тут від енергоживлення не можна відключити жодну палату. Кожен із пацієнтів, які тут знаходяться, потребують ШВЛ, реанімаційного обладнання, адже в будь-який момент може погіршитися стан і виникне потреба підключати апаратуру. Тож енергетичне живлення має бути 24/7.

Це вже не перша допомога від наших партнерів. Раніше Міжнародний Медичний Корпус передав шість генераторів різної потужності для закладів соціальної сфери. Крім цього, організація активно допомагає поставками різноманітного обладнання для внутрішніх переселенців, які проживають на території Вінниччини.

«Наша співпраця з Міжнародним Медичним Корпусом продовжується. Налагоджено системну роботу, є постійний обмін інформацією щодо поточних потреб», – наголошує очільник області.

На завершення зустрічі Сергій Борзов подякував представникам організації, зокрема регіональному координатору проєктів у Вінницькій області Йогі Махендрі за ефективну співпрацю.

Залишити відповідь